2024. október 16. szerda
Állásajánlat

HungaroMet: 2024. október 3. 15:00

Rendszergazda (Microsoft ismerettel)

A HungaroMet Nonprofit Zrt. rendszergazda (Microsoft ismerettel) pozícióba munkatársat keres.

letöltés [pdf: 199 KB]

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • Microsoft alapú szerverkörnyezet üzemeltetése, felügyelete.
  • Vezetékes és vezeték nélküli hálózat üzemeltetése
  • Adatbázisok (MSSQL, MySQL) karbantartása, adminisztrációja.
  • Backup & recovery feladatok elvégzése.
  • Rendszerhez kapcsolódó IT projektek tervezése, kivitelezése.

AZ IDEÁLIS JELÖLTÜNK TE VAGY, AMENNYIBEN:

  • felsőfokú szakirányú végzettséged van;
  • ismered a Microsoft szerver oldali technológiáit;
  • rendelkezel DNS, AD, LDAP ismeretekkel;
  • járatos vagy scriptelésben (vbscript, power shell);
  • Microsoft technikai minősítéssel, Cisco hálózati ismeretekkel rendelkezel;
  • szakmai tapasztalatod van.

TULAJDONSÁGOK, MELYEK SZÁMUNKRA FONTOSAK:

  • magas fokú precizitás;
  • koncepcionális gondolkodás;
  • analitikus szemlélet;
  • önálló proaktív munkavégzés;
  • kreativitás, rugalmasság, nyitottság;
  • lényeglátás;
  • csapatmunkára való alkalmasság.

AMENNYIBEN CSATLAKOZOL A HUNGAROMET CSAPATÁHOZ:

  • biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • támogató munkahelyi légkörben dolgozhatsz;
  • változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz.

Munkavégzés helye:
1024 Budapest, Kitaibel Pál utca 1.

Jelentkezni lehet bérigény megjelölésével és magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajz, s motivációs level küldésével a hr@met.hu címen.